Metsarestoran

Mets kui sinu toidulaud

põdrakanepi festival

Polina Tšerkassova esineb oma muinasjutulise kontsertiga Aegviidus 25. mail toimuva Põdrakanepi festivali lõpuetteastena. Põdrakanepi festival on ood umbrohule, põlisrahvaste tarkustele, metsikule toidule. Festivali ala on kõigile tasuta. Loe festivali kohta täpsemalt SIIT.

Festivali raames räägib jutuvestja ja multi-instrumentalist Polina erilisi keskkonnateemalisi muinasjutte, kus maa on elus ning inimesed mõistavad lindude ja loomade keelt. Need on inspireerivad rahvajutud ja autorilood, mida Polina kogus oma arvukatel reisidel üle maailma.

Kõiki lugusid saadab Polina hurmavalt lummava muusikaga, mida ta esitab haruldastel pillidel.

Jutuvestjana ja multiinstrumentalistina on Polina Tšerkassova armastatud nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, osaledes jutuvestmise festivalidele üle maailma. Ta on viie audioraamatu autor. Polina muinasjutte saab kuulata ja vaadata ERR Lasteekraanil ja tema YouTube’is.

Kontserti toimumist toetab Eesti Kultuurkapital.

PILET OSTA SIIT

Loodus Südames

Metsarestoran korraldab aasta jooksul mitmesuguseid hooajalisi sündmusi, mis tähistavad looduse ilu ja mitmekesisust. Lisaks sellele võõrustame ka erinevaid valgusinstallatsioone ning valgusfestivali, mis löövad ööd särama luues imelise võlumaailma.

Nõmbra Valgusinstallatsioonid

Võta ühendust

Külasta meid Nõmbra Karjamõisa alal. Rooküla, Harju maakond, Anija vald. Vaata kaarti.

Ellery Powell (ENG) +372 5358 4755
Indrek Leht (EST) +372 5155 365

indrek.leht@mail.ee

Nõmbra Karjamõisa atraktiivsuse tõstmine Põhjala onnide teemapargiga.
Projekti tulemusna valmib unikaalne teemapark/külastuskeskus.